Certyfikowany specjalista Google Ads, marketer doświadczony w kampaniach SEO/SEM – Daniel B. Drożdż

Firma DBD Marketing działa w Krakowie od 2014 roku. Od samego początku obsługuje małe i średnie firmy usługowo-handlowe. Właściciel firmy – Daniel B. Drożdż – jest od lat certyfikowanym specjalistą Google AdWords, absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, magistrem marketingu. Agencja DBD Marketing od 2018 roku nosi status Partnera Google.

Polub na Facebooku  Zobacz umiejętności na LinkedIn
Profil w Google Academy for Ads

Co oznacza Status Partnera Google?

Status Partnera Google jest dowodem, że wykazaliśmy się zaawansowaną wiedzą z zakresu usług reklamowych Google Ads, dzięki którym możemy osiągać zamierzone wyniki i tworzyć trwałe relacje z klientami.

Marketer z ponad 10-letnim doświadczeniem

Kampanie w systemie AdWords prowadzone są przez certyfikowanego przez Google specjalistę, marketera z zawodu i wykształcenia – Daniela B. Drożdża. Wiedzę z zakresu AdWords potwierdzają uzyskane certyfikaty. Kliknij certyfikat, aby zobaczyć jego powiększenie.

Szukasz specjalisty SEM, który poprowadzi Twoją kampanię?

Uzyskaj darmową wycenę

Co zyskujesz zamawiając reklamę w internecie w DBD MARKETING

375 zł

Jeśli to Twoja pierwsza kampania AdWords uzyskamy dla Ciebie kupon o wartości 375 zł, który zostanie włączony do budżetu reklamowego!

Własne konto Google Ads

W cenie pierwszej kampanii założymy Twoje własne konto Google Ads, którym będziesz mógł dysponować także po kampanii – samodzielnie lub z inną agencją.

logo_analytics_dbd

Własne konto Google Analytics

Uruchomimy i skonfigurujemy usługę Google Analytics, z której raporty możesz wykorzystywać do prowadzenia marketingu online.

google-my-bz-dbd

Profil w Google Moja Firma

Utworzymy Twoje firmowe konto w tzw. Mapach Google, które zintegrujemy z AdWords, co pozwoli pokazywać w reklamach na lokalizację Twojej firmy.

Konta reklamowe Google Ads zakładane od 1 września 2019 mogą korzystać jedynie z płatności automatycznych. Nie można już zakładać kont z płatnościami ręcznymi. Oznacza to,…

Czytaj dalej

Konto w Google Maps, a poprawnie w Google Moja Firma, to przydatne narzędzie marketingu pozwalające na prezentację firmy, jej lokalizacji, godzin pracy, zdjęć wnętrz, opinii…

Czytaj dalej

Zasady dla kont Ad Grants Konta, kampanie, reklamy i słowa kluczowe w kampaniach Ad Grants różnią się od tych standardowych. Aby zachować grant, zapobiec dezaktywacji…

Czytaj dalej


Na co możesz liczyć? Za co cenią mnie Klienci?

Kreatywność

Twoje zlecenie to wyzwanie. Jestem na bieżąco z nowościami w świecie marketingu. Nieustannie szukam lepszych metod, taktyk, technik, które później odpowiednio dobieram do Klientów.

Świetna obsługa

Na Twoje pytania odpowiem błyskawicznie. Mówię po polsku! – slang marketingowy zostawiam na konferencje. Klienci mówią: rzetelny, na czas, cierpliwy, elastyczny…

Profesjonalizm

Czuję odpowiedzialność za powierzone mi zaufanie i pieniądze, które przecież muszą Ci się zwrócić. Traktuję każde zlecenie poważnie.

Opinie o DBD Marketing


Fantastyczne i indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm w całym zakresie usług, elastyczne formy współpracy i kreatywne podejście do tematu. Polecam! Dzięki DBD moja firma wygląda zdecydowanie lepiej!

Jakub Mitka, współ-właściciel AGM – dystrybutor defibrylatorów


Polecam 🙂 DBD Marketing jest rzetelnym, wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę DBD Marketing jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości i odpowiedzialności w zakresie świadczonych usług marketingowych.

Monika Iskra, właściciel Biura rachunkowego Spark

DBD Marketing to zawsze pełen profesjonalizm, rzeczowość i konkret. Bardzo dobry kontakt i elastyczność. Wiedzą jak dbać o klienta. Z nimi zawsze czułem się bezpieczny brodząc w zawiłych meandrach marketingu. Polecam!

Marek Palka, współ-właściciel agencji reklamowej Agape