Reklama w internecie. Agencja ze statusem Google Partners
 
 
 

Certyfikowany specjalista Google AdWords, marketer doświadczony w kampaniach SEO/SEM – Daniel B. Drożdż

W zawodzie od 2004 r. Właściciel DBD Marketing od 2014 r.;
Obsługuje głównie małe firmy usługowe i handlowe;
Obecnie związany głównie z rynkiem hostingu, domen, reklamy w internecie.

Polub na Facebooku  Zobacz umiejętności na LinkedIn


Co oznacza Status Partnera Google?

Status Partnera Google jest dowodem, że wykazaliśmy się zaawansowaną wiedzą z zakresu usług reklamowych Google Ads, dzięki którym możemy osiągać zamierzone wyniki i tworzyć trwałe relacje z klientami.

Marketer z ponad 10-letnim doświadczeniem

Kampanie w systemie AdWords prowadzone są przez certyfikowanego przez Google specjalistę, marketera z zawodu i wykształcenia – Daniela B. Drożdża. Wiedzę z zakresu AdWords potwierdzają uzyskane certyfikaty. Kliknij certyfikat, aby zobaczyć jego powiększenie.

Szukasz specjalisty SEM, który poprowadzi Twoją kampanię?

Uzyskaj darmową wycenę

Co zyskujesz zamawiając reklamę w internecie w DBD MARKETING

600 zł

Jeśli to Twoja pierwsza kampania AdWords uzyskamy dla Ciebie kupon o wartości 200 lub 600 zł, który zostanie włączony do budżetu reklamowego!

Własne konto Google Ads

W cenie pierwszej kampanii założymy Twoje własne konto Google Ads, którym będziesz mógł dysponować także po kampanii – samodzielnie lub z inną agencją.

logo_analytics_dbd

Własne konto Google Analytics

Uruchomimy i skonfigurujemy usługę Google Analytics, z której raporty możesz wykorzystywać do prowadzenia marketingu online.

google-my-bz-dbd

Profil w Google Moja Firma

Utworzymy Twoje firmowe konto w tzw. Mapach Google, które zintegrujemy z AdWords, co pozwoli pokazywać w reklamach na lokalizację Twojej firmy.

Zasady dla kont Ad Grants Konta, kampanie, reklamy i słowa kluczowe w kampaniach Ad Grants różnią się od tych standardowych. Aby zachować grant, zapobiec dezaktywacji…

Czytaj dalej

Twój komputer z dnia na dzień przestał działać. Chwytasz za komórkę i zaczynasz szukać serwisu komputerowego. Skoro mieszkasz na Ruczaju interesuje Cię serwis na Ruczaju.…

Czytaj dalej

Ponad miliard użytkowników Gmaila może odetchnąć z ulgą, gdyż ich maile nie będą już skanowane przez system. Co oznacza to dla firm korzystających z reklamy…

Czytaj dalej


Na co możesz liczyć? Za co cenią mnie Klienci?

Kreatywność

Twoje zlecenie to wyzwanie. Jestem na bieżąco z nowościami w świecie marketingu. Nieustannie szukam lepszych metod, taktyk, technik, które później odpowiednio dobieram do Klientów.

Świetna obsługa

Na Twoje pytania odpowiem błyskawicznie. Mówię po polsku! – slang marketingowy zostawiam na konferencje. Klienci mówią: rzetelny, na czas, cierpliwy, elastyczny…

Profesjonalizm

Czuję odpowiedzialność za powierzone mi zaufanie i pieniądze, które przecież muszą Ci się zwrócić. Traktuję każde zlecenie poważnie.

Opinie o DBD Marketing


Fantastyczne i indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm w całym zakresie usług, elastyczne formy współpracy i kreatywne podejście do tematu. Polecam! Dzięki DBD moja firma wygląda zdecydowanie lepiej!

Jakub Mitka, współ-właściciel AGM – dystrybutor defibrylatorów


Polecam 🙂 DBD Marketing jest rzetelnym, wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę DBD Marketing jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości i odpowiedzialności w zakresie świadczonych usług marketingowych.

Monika Iskra, właściciel Biura rachunkowego Spark

DBD Marketing to zawsze pełen profesjonalizm, rzeczowość i konkret. Bardzo dobry kontakt i elastyczność. Wiedzą jak dbać o klienta. Z nimi zawsze czułem się bezpieczny brodząc w zawiłych meandrach marketingu. Polecam!

Marek Palka, współ-właściciel agencji reklamowej Agape