Reklama internetowa. Agencja ze statusem Google Partners
 
 
 

Rozszerz swoje reklamy w wyszukiwarce Google o Mapy Google! Zrób to z nami za 0 zł

Profil w Google Moja Firma i reklama w Mapach Google prowadzona przez Certyfikowanego specjalistę AdWords

Obsługa od 99 zł / m-c Kupon na reklamę 200 zł Certyfikowany specjalista

Wybierz formę reklamy

Daniel B. DrożdżNa Twój email odpowie certyfikowany specjalista Daniel B. Drożdż

Co daje profil w Google Moja Firma i jak działa reklama w Google Maps?

 

Google Moja Firma

Profil firmy w Google Moja Firma, znany też jako profil w Google Maps, to darmowa usługa i możesz z niej skorzystać samodzielnie. W DBD Marketing tworzymy jednak profile tak, żeby pozycjonowały się na wybraną frazę oraz dostarczały pełnej informacji dla potencjalnych klientów.

Rozszerzenie lokalizacji

Po utworzeniu profilu w Google Moja Firma zintegrujemy go z Twoim kontem Google AdWords, dzięki czemu lokalizacja Twojej firmy (jej adres) będzie mógł pojawiać się przy Twoich reklamach.

Reklama lokalna

Jeśli już masz profil w Google Moja Firma zintegrowany z Google AdWords możesz zamówić reklamę lokalną – na Twoje miasto, dzielnicę czy kilka bliskich miast. Twoja reklama – wzbogacona o Rozszerzenie lokalizacji (Twój adres) pojawi się w wyszukiwarce Google i Google Maps.

Reklama w Mapach

Reklama w Maps powoduje kliknięcia typu “pobierz informacje o lokalizacji”, “pokaż trasę” i na komórkach “kliknij, aby połączyć”.

Wszystkie te formy dostępne są zarówno w wersji desktop (na komputery) jak i na urządzenia mobilne (smartfony, tablety).


Co zyskujesz reklamując się z DBD MARKETING?

 

600 zł GRATIS

Jeśli to Twoja pierwsza kampania AdWords uzyskam dla Ciebie kupon o wartości 200 lub 600 zł, który zostanie włączony do budżetu reklamowego!

Własne konto Google Ads

W cenie pierwszej kampanii założę Twoje własne konto Google Ads, którym będziesz mógł dysponować także po kampanii – samodzielnie lub z inną agencją.

logo_analytics_dbd

Własne konto Google Analytics

Zainstaluję na Twojej stronie kod Google Analytics, z którego raporty możesz wykorzystywać do prowadzenia marketingu online.

google-my-bz-dbd

Profil w Google Moja Firma

Utworzę Twoje firmowe konto w tzw. Mapach Google, które zintegruję z AdWords. Pozwoli to pokazywać w reklamach na wyszukiwarkę lokalizację Twojej firmy.


Reklamuj się wśród klientów znajdujących się w pobliżu Twojej firmy!

Więcej wizyt w Twoim sklepie

Reklama w Google Maps może dosłownie przyprowadzić nowych klientów pod Twoje drzwi dzięki kliknięciu typu “pokaż trasę”.

Telefony od klientów

Reklama lokalna pozwala umieścić przy Twoich reklamach numer telefonu, po którego kliknięciu potencjalny klient od razu łączy się z Tobą

Bogatsza informacja dla klientów

Integracja Google Moja Firma i AdWords pozwala wyświetlać przy reklamach nie tylko lokalizacji, ale i zdjęć, opinii i godzin otwarcia


Certyfikowany specjalista Google AdWords

Kampanie w systemie AdWords prowadzone są przez certyfikowanego przez Google specjalistę, marketera z zawodu i wykształcenia – Daniela B. Drożdża. Wiedzę z zakresu AdWords potwierdzają uzyskane certyfikaty. Kliknij certyfikat, aby zobaczyć jego powiększenie.

Opinie o DBD Marketing


Współpraca z Danielem to czysta przyjemność: profesjonalna i szybka usługa, rzeczowe i fachowe doradztwo, trafione i nowatorskie projekty, dodatkowo komunikacja bez zarzutu i kreatywność na najwyższym poziomie! Współpraca z DBD Marketing to czysta przyjemność i świetne efekty. Polecam wszystkim!

Joanna Kuśmierczyk-Kubiak, bloger


Daniel to znakomity fachowiec. Posiada duże doświadczenie w zakresie marketingu. Świetny w kontakcie – analizuje problem i przekłada na przystępny język. Pomysłowy i kreatywny. Współpraca z nim to czysta przyjemność 🙂

Tomasz Kołkiewicz, właściciel SEO4.net

Ocena nie może być inna niż 5/5. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Błyskawiczny kontakt i niekończące się pomysły Daniela pozwalają powierzyć mu marketing każdej firmy.

Rafał Janiszewski, właściciel FotoFigle.pl


Jesteś zainteresowany reklamą w mapach Google?

Uzyskaj darmową wycenę

Konto w Google Maps, a poprawnie w Google Moja Firma, to przydatne narzędzie marketingu pozwalające na prezentację firmy, jej lokalizacji, godzin pracy, zdjęć wnętrz, opinii…

Czytaj dalej

Zasady dla kont Ad Grants Konta, kampanie, reklamy i słowa kluczowe w kampaniach Ad Grants różnią się od tych standardowych. Aby zachować grant, zapobiec dezaktywacji…

Czytaj dalej

Twój komputer z dnia na dzień przestał działać. Chwytasz za komórkę i zaczynasz szukać serwisu komputerowego. Skoro mieszkasz na Ruczaju interesuje Cię serwis na Ruczaju.…

Czytaj dalej