Reklama internetowa. Agencja ze statusem Google Partners
 
 
 

Zleć reklamę w Google Ads. Twoją kampanię poprowadzi Certyfikowany specjalista Google AdWords

 

Kampanie w Google Ads prowadzone przez Certyfikowanego specjalistę AdWords

Obsługa od 99 zł / m-c Kupon na reklamę 600 zł Certyfikowany specjalista

Uzyskaj darmową wycenę!

Wyrażam zgodę na gromadzenie moich danych osobowych. Polityka prywatności >

Daniel B. DrożdżNa Twój email odpowie certyfikowany specjalista Daniel B. Drożdż

Formy reklamy Google Ads, jakie możesz poprowadzić z DBD MARKETING

Reklama w wyszukiwarce

Jeśli chcesz dotrzeć do osób, które właśnie szukają usług czy produktów jak Twoje skorzystaj z tej formy. Możesz tu nadawać reklamy tekstowe poszerzone o Twoją lokalizację, numer telefonu, linki do podstron, możliwość wysłania SMS i wiele innych.

Dowiedz się więcej

Reklama w Gmailu

Dzięki reklamie w Gmail możesz prowadzić Email Marketing nawet nie posiadając bazy mailingowej! Możemy kierować Twoje reklamy według słów kluczowych jakie znajdują się w mailach Twoich klientów lub nadawców maili, np. adresów Twoich konkurentów.

Dowiedz się więcej

Reklama na YouTube

Dzięki reklamie na YouTube możesz rozwinąć swój video marketing i dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, tam gdzie spędzają najwięcej czasu. Jeśli nie posiadasz filmu reklamowego możesz z nami reklamować się na YouTube za pomocą banerów.

Dowiedz się więcej

Reklama banerowa

Reklama z użyciem banerów pozwala dotrzeć do osób, które jeszcze nie szukają Twoich usług. Banery wykorzystuje się też do budowania marki i jej świadomości (branding). Zwykle też koszt kliknięcia banera jest znacznie niższy niż innych reklam.

Dowiedz się więcej


Remarketing

Reklama retargetowana pozwala dotrzeć do osób, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę. Reklamy takie możesz nadawać na stronach internetowych, YouTube, a nawet w wyszukiwarce. Może ona przyjąć formę banerów lub reklamy tekstowej.

Dowiedz się więcej

Reklama w Google Maps

Reklamuj się wśród klientów znajdujących się w pobliżu Twojej firmy! Rozszerz swoje reklamy o Mapy Google. Zdobądź więcej wizyt w Twoim sklepie, telefony od klientów i dostarczaj w swoich reklamach bogatszej informacji dla potencjalnych Klientów.

Dowiedz się więcej

Google Ad Grant

Jeśli jesteś NGO, np. Fundacją, możesz skorzystać z grantu od Google i prowadzić bezpłatne kampanie w wyszukiwarce, z pomocą DBD Marketing. Na cele promocji Twojej działalności otrzymasz miesięcznie 10,000 USD, co daje 329 USD na dzień.

Dowiedz się więcej

Google Analytics

Trzymaj swoje reklamy pod kontrolą, popraw skuteczność swojego marketingu – zamów wdrożenie Google Analytics

Dowiedz się więcej

Co zyskujesz zlecając kampanię Google Ads DBD MARKETING

600 zł
Jeśli to Twoja pierwsza kampania Google Ads uzyskamy dla Ciebie kupon o wartości 200 lub 600 zł, który zostanie włączony do budżetu reklamowego!

Własne konto AdWords

W cenie pierwszej kampanii założymy Twoje własne konto Google Ads, którym będziesz mógł dysponować także po kampanii – samodzielnie lub z inną agencją.
logo_analytics_dbd

Własne konto Google Analytics

Uruchomimy i skonfigurujemy usługę Google Analytics, z której raporty możesz wykorzystywać do prowadzenia marketingu online.
google-my-bz-dbd

Profil w Google Moja Firma

Utworzymy Twoje firmowe konto w tzw. Mapach Google, które zintegrujemy z Google Ads, co pozwoli pokazywać w reklamach na lokalizację Twojej firmy.

Pełna przejrzystość dzięki comiesięcznemu Raportowi z efektów kampanii

W pierwszych dniach każdego miesiąca otrzymasz mailowo Raport PDF za poprzedni miesiąc. Każdy Raport, niezależnie od typu kampanii, zawiera:

  • informacje o wykorzystanym budżecie,
  • informacje o efektach, jakie ona przyniosła, w tym podstawowe parametry takie jak CPC, CTR, etc. w podziale na Kampanię i poszczególne jej Grupy,
  • opis najważniejszych zmian wprowadzonych w kampanii,
  • sugestie i zalecenia dotyczące poprawy efektywności kampanii.


Certyfikowany specjalista Google AdWords

Kampanie w systemie AdWords prowadzone są przez certyfikowanego przez Google specjalistę, marketera z zawodu i wykształcenia – Daniela B. Drożdża. Wiedzę z zakresu AdWords potwierdzają uzyskane certyfikaty. Kliknij certyfikat, aby zobaczyć jego powiększenie.

Jesteś zainteresowany reklamą w internecie?

Uzyskaj darmową wycenę

Konto w Google Maps, a poprawnie w Google Moja Firma, to przydatne narzędzie marketingu pozwalające na prezentację firmy, jej lokalizacji, godzin pracy, zdjęć wnętrz, opinii…

Czytaj dalej

Zasady dla kont Ad Grants Konta, kampanie, reklamy i słowa kluczowe w kampaniach Ad Grants różnią się od tych standardowych. Aby zachować grant, zapobiec dezaktywacji…

Czytaj dalej

Twój komputer z dnia na dzień przestał działać. Chwytasz za komórkę i zaczynasz szukać serwisu komputerowego. Skoro mieszkasz na Ruczaju interesuje Cię serwis na Ruczaju.…

Czytaj dalej