Reklama w internecie. Certyfikowany specjalista Google AdWords
 
 
 

Reklamuj się na Gmailu nawet za 199 zł / m-c. Zdobądź nowych klientów!

Reklama w Gmailu prowadzona przez Certyfikowanego specjalistę AdWords

Obsługa od 99 zł / m-c Kupon na reklamę 200 zł Certyfikowany specjalista

Uzyskaj darmową wycenę!

Napisz na: daniel@dbdmarketing.pl

Na Twoje zapytanie do 24h odpowie specjalista Daniel B. Drożdż


Certyfikowany specjalista Google AdWords

Kampanie w systemie AdWords prowadzone są przez certyfikowanego przez Google specjalistę, marketera z zawodu i wykształcenia – Daniela B. Drożdża. Wiedzę z zakresu AdWords potwierdzają uzyskane certyfikaty. Kliknij certyfikat, aby zobaczyć jego powiększenie.

certyfikat adwords daniel b drozdz

certificate

Opinie o DBD Marketing


Współpraca z Danielem to czysta przyjemność: profesjonalna i szybka usługa, rzeczowe i fachowe doradztwo, trafione i nowatorskie projekty, dodatkowo komunikacja bez zarzutu i kreatywność na najwyższym poziomie! Współpraca z DBD Marketing to czysta przyjemność i świetne efekty. Polecam wszystkim!

Joanna Kuśmierczyk-Kubiak, bloger


Daniel to znakomity fachowiec. Posiada duże doświadczenie w zakresie marketingu. Świetny w kontakcie – analizuje problem i przekłada na przystępny język. Pomysłowy i kreatywny. Współpraca z nim to czysta przyjemność 🙂

Tomasz Kołkiewicz, właściciel SEO4.net

Ocena nie może być inna niż 5/5. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Błyskawiczny kontakt i niekończące się pomysły Daniela pozwalają powierzyć mu marketing każdej firmy.

Rafał Janiszewski, właściciel FotoFigle.pl

Wykorzystaj zalety reklamy w Gmailu

Reklama w Gmailu ma tą przewagę nad mailami z kampanii mailingowych, że umieszczona jest nad pozostałymi e-mailami i w 100% omija Spam. A poza tym:

Bez bazy mailingowej

Reklama w Gmail pozwala prowadzić marketing skierowany użytkowników poczty emailowej bez konieczności gromadzenia i posiadania bazy mailingowej.

Skanowanie zawartości skrzynek

Reklama kierowana jest na podstawie słów kluczowych lub domen nadawców maili, które to system rozpoznaje skanując pocztę użytkowników.

Rozkładana reklama

Reklamy pojawiają się w zakładkach Oferty i Powiadomienia nad mailami. Reklama podobna do typowego wyniku w Gmailu po kliknięciu rozwija się, by zaprezentować Twoją ofertę i zachęcić do przejścia na Twoją stronę.

Jak wygląda reklama w Gmailu?

Przed kliknięciem – na urządzeniach mobilnych

Przed kliknięciem – na komputerach


Po kliknięciu / rozłożeniu się reklamy


Na jaki rynek możesz kierować reklamy?

Miasto

Jeśli działasz na obszarze jednego miasta skieruj reklamy tylko do jego mieszkańców

Województwo lub cała Polska

Jeśli Twoja firma ma zasięg ponadlokalny skieruj reklamy do województw lub grupy miast, gdzie chcesz osiągnąć swoje cele sprzedażowe, a nawet na całą Polskę

Rynki międzynarodowe

Jeśli jesteś eksporterem lub szukasz klientów na swoje usługi lub produkty zagranicą tam właśnie skieruj reklamę

Co zyskujesz reklamując się z DBD MARKETING?

 

200 zł GRATIS

Jeśli to Twoja pierwsza kampania AdWords uzyskam dla Ciebie kupon o wartości 200 zł, który zostanie włączony do budżetu reklamowego!

logo-adwords_dbd

Własne konto AdWords

W cenie pierwszej kampanii założę Twoje własne konto AdWords, którym będziesz mógł dysponować także po kampanii – samodzielnie lub z inną agencją.

logo_analytics_dbd

Własne konto Google Analytics

Zainstaluję na Twojej stronie kod Google Analytics, z którego raporty możesz wykorzystywać do prowadzenia marketingu online.

google-my-bz-dbd

Profil w Google Moja Firma

Utworzę Twoje firmowe konto w tzw. Mapach Google, które zintegruję z AdWords. Pozwoli to pokazywać w reklamach na wyszukiwarkę lokalizację Twojej firmy.

Jesteś zainteresowany reklamą w Gmailu?

Uzyskaj darmową wycenę