Reklamuj się w Mapach Google nawet za 199 zł. Zdobądź nowych klientów!

Profil w Google Moja Firma i reklama w Mapach Google prowadzona przez Certyfikowanego specjalistę AdWords

Obsługa od 99 zł / m-c Kupon na reklamę 200 zł Certyfikowany specjalista

W ciągu 24h uzyskaj darmową wycenę swojej kampanii!

Wyślij teraz email na: daniel@dbdmarketing.pl

Na Twój email odpowie certyfikowany specjalista Daniel B. Drożdż


Certyfikowany specjalista Google AdWords

Kampanie w systemie AdWords prowadzone są przez certyfikowanego przez Google specjalistę, marketera z zawodu i wykształcenia – Daniela B. Drożdża. Wiedzę z zakresu AdWords potwierdzają uzyskane certyfikaty. Kliknij certyfikat, aby zobaczyć jego powiększenie.

certyfikat adwords daniel b drozdz

certificate

Opinie o DBD Marketing


Współpraca z Danielem to czysta przyjemność: profesjonalna i szybka usługa, rzeczowe i fachowe doradztwo, trafione i nowatorskie projekty, dodatkowo komunikacja bez zarzutu i kreatywność na najwyższym poziomie! Współpraca z DBD Marketing to czysta przyjemność i świetne efekty. Polecam wszystkim!

Joanna Kuśmierczyk-Kubiak, bloger


Daniel to znakomity fachowiec. Posiada duże doświadczenie w zakresie marketingu. Świetny w kontakcie – analizuje problem i przekłada na przystępny język. Pomysłowy i kreatywny. Współpraca z nim to czysta przyjemność 🙂

Tomasz Kołkiewicz, właściciel SEO4.net

Ocena nie może być inna niż 5/5. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Błyskawiczny kontakt i niekończące się pomysły Daniela pozwalają powierzyć mu marketing każdej firmy.

Rafał Janiszewski, właściciel FotoFigle.pl


Co daje profil w Google Moja Firma i jak działa reklama w Google Maps?

 

Google Moja Firma

Profil firmy w Google Moja Firma, znany też jako profil w Google Maps, to darmowa usługa i możesz z niej skorzystać samodzielnie. W DBD Marketing tworzymy jednak profile tak, żeby pozycjonowały się na wybraną frazę oraz dostarczały pełnej informacji dla potencjalnych klientów.

Rozszerzenie lokalizacji

Po utworzeniu profilu w Google Moja Firma zintegrujemy go z Twoim kontem Google AdWords, dzięki czemu lokalizacja Twojej firmy (jej adres) będzie mógł pojawiać się przy Twoich reklamach.

Reklama lokalna

Jeśli już masz profil w Google Moja Firma zintegrowany z Google AdWords możesz zamówić reklamę lokalną – na Twoje miasto, dzielnicę czy kilka bliskich miast. Twoja reklama – wzbogacona o Rozszerzenie lokalizacji (Twój adres) pojawi się w wyszukiwarce Google i Google Maps.

Reklama w Mapach

Reklama w Maps powoduje kliknięcia typu „pobierz informacje o lokalizacji”, „pokaż trasę” i na komórkach „kliknij, aby połączyć”.

Wszystkie te formy dostępne są zarówno w wersji desktop (na komputery) jak i na urządzenia mobilne (smartfony, tablety).


Co zyskujesz reklamując się z DBD MARKETING?

 

200 zł GRATIS

Jeśli to Twoja pierwsza kampania AdWords uzyskam dla Ciebie kupon o wartości 200 zł, który zostanie włączony do budżetu reklamowego!

logo-adwords_dbd

Własne konto AdWords

W cenie pierwszej kampanii założę Twoje własne konto AdWords, którym będziesz mógł dysponować także po kampanii – samodzielnie lub z inną agencją.

logo_analytics_dbd

Własne konto Google Analytics

Zainstaluję na Twojej stronie kod Google Analytics, z którego raporty możesz wykorzystywać do prowadzenia marketingu online.

google-my-bz-dbd

Profil w Google Moja Firma

Utworzę Twoje firmowe konto w tzw. Mapach Google, które zintegruję z AdWords. Pozwoli to pokazywać w reklamach na wyszukiwarkę lokalizację Twojej firmy.


Reklamuj się wśród klientów znajdujących się w pobliżu Twojej firmy!

Więcej wizyt w Twoim sklepie

Reklama w Google Maps może dosłownie przyprowadzić nowych klientów pod Twoje drzwi dzięki kliknięciu typu „pokaż trasę”.

Telefony od klientów

Reklama lokalna pozwala umieścić przy Twoich reklamach numer telefonu, po którego kliknięciu potencjalny klient od razu łączy się z Tobą

Bogatsza informacja dla klientów

Integracja Google Moja Firma i AdWords pozwala wyświetlać przy reklamach nie tylko lokalizacji, ale i zdjęć, opinii i godzin otwarcia

Jesteś zainteresowany reklamą w mapach Google?

Zobacz nasz cennik Uzyskaj darmową wycenę

Jeśli prowadzisz bloga pewnie słyszałeś o Google Analytics. Jest to narzędzie, które pozwoli Ci sprawdzić statystyki Twojej strony. GA oferuje wiele raportów. Na które więc…

Czytaj dalej

Ponad miliard użytkowników Gmaila może odetchnąć z ulgą, gdyż ich maile nie będą już skanowane przez system. Co oznacza to dla firm korzystających z reklamy…

Czytaj dalej

Jeśli chcesz się reklamować w Internecie – w wyszukiwarce Google, na stronach internetowych, Gmailu, urządzeniach mobilnych, YouTube – skorzystaj np. z systemu Google AdWords. Oto…

Czytaj dalej